Product Details
General Information
| Colour | White |
| For Use With | Credit Card |
| Core Diameter | 12.7mm |
| Roll Size | 57x40mm |
| Roll Type | Thermal Rolls |
| Roll Width | 57mm |
| Part | 1-Ply Rolls |
| Manufacturer | Integra |
Product Information
| Brand | Initiative |
| Type | Thermal Rolls |
Description
Suitable for most thermal and chip & pin printers. Quality thermal paper rolls from sustainable sources.
Also Consider
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.